| KiddaSiAtat a întrebat:

Ce inseamna prietenia pentru voi? Credeti ca mai exista prietenie adevarata in zilele noastre?

Răspuns Câştigător
| DAC a răspuns:

Cred ca exista, dar sunt sanse foarte mici sa dai peste una.O singura persoana am cunoscut in lumea asta care mi-a fost oricand alaturi si imi va mai fi incontinuare. Daca ai norocul sa dai peste o astfel de prietenie, cred ca te poti considera cea mai implinita fiinta de pe pamant.NU oricine este langa tine si la bine, si la greu.
Eu cred ca mi-am luat-o de multe ori de la persoane pe care le credeam mult mai apropiate, dupa aceea, cand mi-am dat seama cum sta treaba, am evitat sa mai pun baza intr-un om, ci doar sa il tin langa mine.
La fel, iti recomand si tie, ai grija, lumea e rea, rezuma-te doar la prietenii "cu interes", pentru ca si ei tot tot la fel te vor privi, crede-ma!

Răspuns utilizator avertizat
8 răspunsuri:
| adutzwtaw98 a răspuns:

Baiat-baiat=bataie
fata-fata=lesbybatting eyelashes
baiat-fata=sex...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu,cred doar că există momente de prietenie.

Durează mult, poate chiar prea mult, până pot numi pe cineva ''prieten''.Pt asta trebuie să cunosc persoana respectivă, să am încredere şi să pot conta pe ea, ori acest lucru până acum s-a întâmplat de 2 ori, şi ambele aşa zise ''prietenii'' au durat puţin după ce le-am putut considera astfel.

Apoi, am realizat că totul e temporar şi de fapt nu există prietenie, ci doar momente de prietenie.

| Armatistul82 a răspuns:

Intre fete si baieti, nu cred dar cu persoane de acelasi sex da. poti sa imi dai prima mea funda?

| Ancuツ a răspuns:

Pentru mine o prietenie se bazeaza pe incredere in special pe incredere bunatate sinceritate etc. In zilele noastre mai exista dar foarte rau.

Normal o prietenie este legata pe viata

| Ṽαʟÿ a răspuns:

Exista prietenie de toate felurile in zilele noastre. Eu sunt ff fericit ^^

Răspuns utilizator avertizat
| M3taX a răspuns (pentru KiddaSiAtat):

Am multi prieteni si o viata frumoasa happy