| anonim_4396 a întrebat:

Ce inseamna un caracter dominant?

4 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Depinde ce intelege fiecare prin "caracter dominant" eu cel mai probabil as spune ca se refera la o persoana care se poate impune si care se poate face ascultata de cei din jur.

| vocea a răspuns:

Poate te surprinde dar femeile tind sa aiba un comportament dominant ffata de partener si de restul dorind sa il controleze adica, de ce ai vorbit cu aia? sau de ce ai dat like aleia?

| BlackRose03 a răspuns:

Adica sa ai obiceiul de a-i "stapani"pe cei din jur. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa fii stapan, sa ii stapanesti pe ceilalti