| Deeniiii a întrebat:

Ce liceu credeti ca este mai bun? Adica nu ma refer la nivel de invatatura.Ma refer cel mai ok din punctul de vedere al vostru.Ar trebuii sa ma hotarasc unde vreau sa ma duc dar habar nu am.De invatat invat bine. Dar chiar nu stiu care liceu ar fi mai ok.Imi spuneti si voi parerea voastra?big grin Cluj Napocabig grin

2 răspunsuri:
| SoareMicutz a răspuns:

Tudor Vianu:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai intai spune de unde esti...si as pueta eu sa ma informez, sa avd ce pot face, iti las mesaj cu id meuhappy