| Bubaaa12 a întrebat:

Ce părere aveți de o relație in care e diferenta de cam 7-8 ani?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

El este un vanator tu o caprioara e logic ca se comporta super cu tine, doar are experienta are 24 de ani, in timp s-a invatat sa pacaleasca fete

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Depinde ce varsta ai tu, de exemplu intre o fata care are 25 iar el 30 e ok, dar daca tu ai 15 iar el 23 el cam vrea doar sex si profita de tine

| Bubaaa12 explică (pentru RAY):

Pai cam asa e...eu am 16 și el 24...

| RAY a răspuns (pentru Bubaaa12):

Atunci sunt sanse mari sa vrea doar sex de la tine atat, tu fiind mai mica esti usor de pacalit, va sta cu tine pana va face sex cu tine

| Bubaaa12 explică (pentru RAY):

Și după e posibil sa ma lase asa.i? mie mi se pare ca tine la mine ...nu știu ce sa cred...

| RAY a răspuns (pentru Bubaaa12):

Multumesc de fundita,nu crede niciodata in oamenii ca asa e omul mereu pe interes,ipocrit, fals, pervers, cu o mie de fete, mai bine singur decat cu ipocriti in jurul tau

| Bubaaa12 explică (pentru RAY):

Da, ai foarte mare dreptate! Ai meritat.o oricum

| RAY a răspuns (pentru Bubaaa12):

El este un vanator tu o caprioara e logic ca se comporta super cu tine, doar are experienta are 24 de ani, in timp s-a invatat sa pacaleasca fete

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

El barbat si ea minora ( din ce vad mai sus varstele ). Ce sa zic, o parere buna. Clar

| Victor453 a răspuns:

Sa-ti spun cinstit nu are diferenta, daca va iubiti mult atunci nicio problema, stii cum se spune dragostea iarta totul, si varsta)

| rebe200515 a răspuns:

Cam naspa. Dacă tu ai 15 si el 22.....pai draga mea...