| euuuu_8446 a întrebat:

Ce sa fac?

traiam o poveste de dragoste nemaipomenita cu ea...

avea 12 ani eu 15...era mica dar cu frumusetea si inocenta ei ma pasiona si amramas impeuna 3 ani

totul era ca un vis ne iubeam atat de intens pana...
am primit un mesaj de la ea

"nu mai vreau sa fim impreuna...nu mai pot...adio!"
am sunat-o incontinu dar si-a schimbat nr de telefon

nu intelegeam de ce si pe net

o tot intrebam de ce? de ce?
dar imi dadea ig la fiecare d pe care il inventam pana ce a inceput sa ma insulte si sa imi spuna ca s-a saturat de mine de aia s-a despartit de mine si ca nu m-a iubit niciodata

pana de revelion cand am vazut-o...de mana cu dusmanul meu ...si cand eram cu ea imi zicea ca cu el nu s-ar combina cu el niciodata

dar fara sa-si dea seama i-am vaut sarutandu-se imbratisandu-se

am crezut ca cade cerul pe mine

am crezut ca mor am vrut sa ma omor

de ce mi-a facut asta?

de ce?

7 răspunsuri:
| MadnessCaffe a răspuns:

Vezi de ce e bine sa ai intotdeauna un revovler incarcat la tine? L-as fi luat la bataie pe ala instanateu laughing

| Alisstor a răspuns:

Ura. Poate ca vreuna din prietenele ei a mintit-o ca tu te-ai intalni cu alta. Poate dusmanul tau a platit-o.

| Ciufuliciii a răspuns:

E o pustoaica.ati fost impreuna 3 ani dar daca altu` i-a luat ochii.oh go on
Daca chiar te iubea nu facea asta... Aveti o poveste minunata!love struckxxPoate isi va deschide ochii si va vedea ce a pierdut si ca inca tine la tine.si prin chestia ca are acum o relatie cu dusmanul tau.oh go on.mi se pare o copilarie vrea sa se "razbune".Ea stie ca tu tii la ea si ca sa vezi tu ca ea nu tine s-a "combinat" cu el!
iti poti cauta o fata mai desteapta si cu mintea mai coapta care sa nu-si bata joc de sentimentele tale care, apropo, se gasesc rar la baietioh go onIti poti cauta o fata de seama ta, 18[cred]care sa te placa si sa te iubeasca pentru ceea ce esti si sa ai ce vorbi cu ea, tot timpu` sa fiti fericiti si chiar daca va certati mereu sa va impacati, sa va completati unul pe celalalt!love struckxx

Sper ca te-am ajutat si ti-am mai ridicat moralul!
Ciaooo!:***

| Dia a răspuns:

Dragule, nu te stresa.
Poate fata nu tinea chiar asa mult la tine.batting eyelashes

Da tu ai iubit`o ca prostuu` [soryy` expresiaa]

Stiu un cuplu exact asa ea 12, el 15... si ei se iubesc extrem. nu stiu cat i va mai tine... in fine.

Poate ca a aflat ceva despre tine, sau eu fi bagat dusmanu tau ceva in cap si acum ea s`a luat dupa el.
Un lucru e sigur : TU TINEAI LA EA, EA NU.
ca daca tinea la tine, nu te'ar fi dat pe nimic.

Dar stai linistit, nu`i ultima fata:*!
Mai sunt o groazawinking!
Sa nu suferi din cauza ei.

Fii tare happy.

papa :*!

| Acaikus a răspuns:

Pai nu sunt sigur dar poate ai jignito in vreun fel sau poate ca era o diferenta maricica d varsta ( vei spune ca iubirea n-are varsta dar unele persoane nu iau in consideratie asta ) dar in orice caz nu ai dc sa inebunesti sau sa faci ceva extrem pentru ea vor aparea si alte fete stiu ca despartirea e grea dar asta e incearca sa o uiti daca nu vrea sa se mai intoark la tine sau nu mai poti so recucerestiwinking succes browinking!

| ellinaaa a răspuns:

Imi pare rau pentru tine zau! ea te-a iubit vreodata>? poate ca a stat cu tine de mila sau ea nu te mi place a ramas fara sentimente pentru u! sau poate s-a indragostitde altcineva

| mary_4977 a răspuns:

De proasta ce era big grin imi pare rau pentru tine