| infectieacuta a întrebat:

Ceva a inceput sa-mi dea de gandit... am observat ca unele fete (care au caracter mai baietesc sau... mai stiu si eu) au tendinte de astea de lesbi laughing). Spre exemplu am discutat cu o prietena odata despre niste chestii, iar mai apoi am ajuns la subiectul iubire, sex, fetish din astea dar mai mult dintr-o gluma laughing si o intrebasesi odata: Te-ai saruta cu o fata? si ea: Da. Te-ai putea indragosti vreodata de o fata si sa faci "sex" cu ea? laughing) Si ea: Cred ca da de cea mai buna prietena a mea! Mda. Mi-a dat de gandit. Adica, e ingrijorator pentru noi baietii, observ ca multe fete (13-16 ani) ajung prin acest caracter al lor sa fie lesbience ( Prima oara m-am gandit ca e doar o incercare a mintii lor ca sunt nehotarate si nu pot defini inca ce inseamna iubirea sau sexualitatea sau cine stie poate sunt atrase de sexul frumos, nu masculin) da, si cel putin pe mine asta ma c-am ingrijoreaza putin rolling on the floor Daca ajungem o rasa in care femeile ajung sa se placa intre ele noi baietii ce facem? Ne f**** cu gastele? Ia, sa vad pareri, is foarte curios.

10 răspunsuri:
| Dariusuu a răspuns:

Stai liniştit că sunt fete care nici măcar nu vor să audă de asta, şi în + fete for fi întodeauna.

Cu bine.

| infectieacuta explică (pentru Dariusuu):

Cum spui tu campionulewinking

| noname2021 a răspuns:

Heeeeeey keep calm laughing Nu toate fetele cu caracter cum ai zis tu sunt lesbience, si in plus, ai dat si tu peste o fata din aia si crezi ca toate vor ajunge asa?rolling on the floor keep calm bro laughing

| infectieacuta explică (pentru noname2021):

I'm calm... is just a opion, who was coming for a second laughing si sa stii ca am dat de mai mult de o fata crede-ma! laughing)

| Liiiax99 a răspuns:

Fiecare cu viata ei/lui. laughing
Cred ca nu v-or "aceste fete" sa sufere ca sunt inselate pe la spate de baieti...
Cred ca asta gandesc. laughing

| infectieacuta explică (pentru Liiiax99):

Phuu... cine stie :-s

| DaveMustaine a răspuns:

Cat patos se gaseste in cuvantarea ta, omule! laughing
Eu nu cred ca sunt atatea lesbiene incat sa-i aduca pe baieti in disperare. Sunt o gramada de fete pe lumea asta "normale", asa ca stai calm! Oricum, apreciez ca mai sunt si persoane vadit interesate de acest aspect.

| infectieacuta explică (pentru DaveMustaine):

Eu sunt calm... cum mai ziceam prin raspunsuri, era un gand de moment laughing. big grin

| DaveMustaine a răspuns (pentru infectieacuta):

Daca tu zici...

| Alisse a răspuns:

HAHAlaughing)
Sunt lesbiana te pot ajuta cu ceva frate?

| infectieacuta explică (pentru Alisse):

Da, fa-mi un show cum te lingi cu iubicta, ador asta

| Alisse a răspuns (pentru infectieacuta):

Obsedatulelaughing mi-e mila de tine.

| infectieacuta explică (pentru Alisse):

Usurel... sa nu judecam ok? era o gluma, scuze daca te-am jignit...

| Alisse a răspuns (pentru infectieacuta):

happy

| infectieacuta explică (pentru Alisse):

Bun.

| infectieacuta explică:

Da... cum spui tu, in orice caz o fost un gand de moment pe care am vrut sa-l dezbat happy

| infectieacuta explică:

Nu e nevoie laughing am adus doar cateva pareri; si anume ca poate raman fara p*z** cine stie laughing) intelegi? Vreau doar sa aud pareri in legatura cu chestia asta, si anume ca de ce au fetele gandurile astea, cat la % ar avea sau cine stie... intelegi? da-i bataie

| infectieacuta explică:

Oh da... adica ador sa vad cand 2 fete se saruta sau se giugiulesc sti, e foarte hot pentru un baiat sa vada asta... laughing) dar eu ma refeream cand e vorba de o relatie serioasa, care poate duce chiar si la casatorie sau copii, tu sa fi (baiat) si sa ai o sotie si sa te trezesti ca aia ii cu una dapoi eu din instinct asi tavali pe ele amandoua laughing) dar totusi nu stiu ce sa zic laughing

| infectieacuta explică:

Aham. Ai dreptate, deci si eu is jumate gay nu? Numa ca balanta mea o inclinat spre femei (frumoasa teorie)