| Freshubddyy10 a întrebat:

Cine este mai bun medicul primar sau medicul specialist?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Esti sigura ca "Cu siguranta medicul specialist!"?

Si saracul medicul ala primar care este un medic specialist cu multa exprienta care a dat un examen pentru primariat la ce o mai fi bun?

1 răspuns:
| Chnss a răspuns:

Buna! Cu siguranta medicul specialist! Dar depinde si ce problema ai ..medicul specialist a aprofundat o anumita ramura a medicinei deci este specialist intr-un domeniu medical.

| suntserios a răspuns (pentru Chnss):

Esti sigura ca "Cu siguranta medicul specialist!"?

Si saracul medicul ala primar care este un medic specialist cu multa exprienta care a dat un examen pentru primariat la ce o mai fi bun?