| Madalina08 a întrebat:

Cine este reprezentant Oriflame? Urgent va rog :*

9 răspunsuri:
| anutza a răspuns:

Poti dar fara credit cu plata card

| princess_1786 a răspuns:

Ce ai nevoie?

| andreutza05_1656 a răspuns:

Te pot ajuta eu pentru comenzi daca vrei!

Răspuns utilizator avertizat
| Deea1189 a răspuns:

Nu poti da comanda pe site daca nu ai contractul semnat. Doar dupa ce semnezi contractul iti vor da ei codul de client si parola. Sper ca ti-am fost de folos.

Răspuns utilizator avertizat
| Madalina08 explică:

As vrea sa stiu daca pot face comanda de pe site chiar daca n-am semnat contractul si n-am dat copie de pe buletin.

| orifseverin a răspuns:

Poti face comanda de pe site si daca nu ai semnat inca contractul doar ca va trebui sa platesti comanda cand o primesti. Te poti inscrie online pe http://my.oriflame.ro/valy, vei primi pe mail un cod de client si o parola cu care vei putea intra pe www.oriflame.ro pentru a pune comanda.

| danutza23 a răspuns:

Nu poti face comanda la oriflame decat dupa ce vei fi repartizat de oriflame catre un director din zona ta pentru a semna un contrac si ai da o copie de pe buletin apoi iti va da un cod si o parola cu care poti da comanda din contul tau. e mai complicat cand te inscrii online la ei e mai simplu cand te inscrii direct la lider