| anonim_4396 a întrebat:

Credeti ca m-a iubit daca in 11 luni de zile m-a respectat, mi-a facut pe plac, mi-a acordat atentie, imi facea mici cadouri, ma suna in fiecare zi, avea grija de mine, nu tinea relatia ascunsa de nimeni, ce mai dadea toate semnele ca tinea cu adevarat la mine, insa de cand il tot suna fosta lui prietena( cu care a avut o rel mai serioasa adica in care era inclus si sexul) a devenit mai rece fata de mine si vrea sa se impace cu ea?
Sincer, mi-a disparut toate dragostea mea pentru el, nu mai am incredere in el si ne vom desparti, pentru ca nu mai are rost dar vreau sa stiu si eu daca m-a iubit macar un pic.
PS; nu am avut rel sexuale cu el.No nici nu prea avream interese comune, adica el era la serviciu si eu la scoala, eu 17 ani, el 22 si proveneam din medii usor diferite, ma refer la studii.
Ce credeti? Si inca o intrebare:credeti ca vom putea ramane amici cum a zis el? Adica, eu nu il urasc si nici el pe mine si nu vad o problema in a fi doar amici.

6 răspunsuri:
| カルメン a răspuns:

Eu cred ca te-a iubit doar ca atunci cand ea l-a sunat cred ca a inceput sa-si aminteasca de clipele pe care le-a petrecut cu ea.mai ales daca au avut o relatie serioasa cu ea...

| szivarvany a răspuns:

Da,sunt sigura ca a tinut mult la tine doar ca in momentul in care l-a sunat fosta iubita tu l-ai sufocat cu gelozia ta so presupunerile tale, draga mea gelozia este o boala...un om care vrea sa te insele o face indiferent de situatie...crede-ma ai gresit foarte mult

| dulcikgirl123 a răspuns:

Pai, el este mai mare decat tine cu 5 ani.
Puteti fi prieteni, dar trebuie sa ii spui si mamei tale.Ca sa nu se creeze probleme. Ok?

| Livia99Cossy a răspuns:

Eu cred ca te-a iubit macar putin.dar acum nu sunt sigura ca o mai face pentru ca i s-a intamplat ceva, si s-ar putea sa fie vorba despre ei doi[el si fosta] pe care poate inca o mai iubeste..Mai bine ai vorbi si cu mama ta ca sa te poata sfatui. Succes in continuare. big grin

| ...........:::::::>>>>>........ a răspuns:

Faza cu amicii ii veche de cand mama era...

nah la tine a tinut dar din cate am inteles eu, am dedus ca aia l-a dat peste cap...
ai face bine daca l-ai intreba ce are ea si ce nu ai tu ...nu crezi?

| biencutza3232 a răspuns:

Daca as fi eu in locul tau sincer nu as vrea sa ma despart de el din cum l-ai descris in prima parte, in primul rand asigura-te daca mai are vreo chestie cu acea fata, dar daca nu incearca sa-l faci sa nu se mai gandeasaca la ea fiindca nu are rost sa va despartit pentru fosta, iar faza cu amicii nu cred ca va fi valabila daca o sa-l vezi cu aia
Eu zic sa va impacati