| Ellie2emma a întrebat:

Cum as putea sa ma bag in seama cu un băiat pe insta?

22 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Dai tu mesaj.

| Nemessys a răspuns:

Doar nu ți-e frica sa dai un amarat de mesaj unui băiat nu? Ce se poate întâmpla rău?

| Ellie2emma explică (pentru Nemessys):

Sincer mi e puțin frica? adică chiar ma gândesc ca poate nu vrea sa vorbim

| Ineys a răspuns (pentru Ellie2emma):

E baiat, sigur vrea sa vorbeasca.

| Nemessys a răspuns (pentru Ellie2emma):

Sa îți fie frica de ce?

Si de unde ești tu asa sigura ca nu vrea sa vorbiți?

Oricum și dacă chiar nu vrea sa vorbiți, care ar fi problema? Next!

| Ellie2emma explică (pentru Ineys):

Sper

| Ellie2emma explică (pentru Nemessys):

Am rezolvat măirolling on the floor)) a fost totul ok. Mersi

| Nemessys a răspuns (pentru Ellie2emma):

Atâta panica pentru ce? laughing

| Ellie2emma explică (pentru Nemessys):

Nu știu? băiatul mi-a și zis sa ne vedem

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dă-i pentru început inimioare unele dintre postări şi poate, până la urmă, te va băga el în seamă, n-ar mai trebui s-o faci tu. happy

| Nemessys a răspuns (pentru anonim_4396):

De ce nu ar trebui sa o facă ea?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Nemessys):

Pentru că, atrăgându-i ea atenția prin inimioare la postări, l-ar putea determina pe el să înceapă să converseze primul cu ea. tongue

| Nemessys a răspuns (pentru anonim_4396):

Ahm... Câți ani ai?

Eu sincer. Ca și bărbat, nu as baga în seama o fata care îmi da like la nu știu câte postări dar nu are curaj sa îmi scrie un amarat de,, buna sunt X, incantata, ai vrea sa facem cunoștință? " aia e femeie adevărată nu ca toate copilele cu inimioare și prostii de astea. La genul ala de mesaj as răspunde cu cea ma mare placere, iar de inimioare mi s-ar rupe. happy

| Ellie2emma explică (pentru Nemessys):

Ai dreptate. După ce i-am dat mesaj a decurs totul bine. Nu cred ca ma baga in seama dacă ii comentam sau ceva. Îți mulțumesc pentru sfat oricum!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Nemessys):

Sfatul meu e adecvat pentru o fată vârsta ei, nu pentru noi.

Apropo, am 27.

| Nemessys a răspuns (pentru anonim_4396):

Este adecvat pentru persoanele imature iar dacă ea sau băiatul ala au o anumita vârstă, asta nu înseamnă că sunt și imature. Dacă acum fac asa peste câțiva ani o sa facă la fel. Eu zic ca ar trebui sa se dezobisbuiasca de obiceiurile astea copilaroase cât mai repede.

| Ellie2emma explică (pentru Nemessys):

O sa îți dau dreptate. Dacă nu ii dădeam mesaj nu ma mai invita sa ieșim împreuna.

| Michaeel a răspuns:

Da-i follow si asteapta sa vezi daca iti da inapoi, daca nu o face, apreciaza-i cateva postari si pune la story poze cu tine asa mai frumoase (poate se va uita la elebatting eyelashes ). Daca vezi ca iti da un semn (se uita la povesti, ti-a dat follow back sau ti-a apreciat vreo postare) atunci ii poti da mesaj laughing

| Ellie2emma explică (pentru Michaeel):

Pai noi ne urmărim pe insta. Am vorbit recent ceva și mi-a zis "nb. Mai vorbim" și i-am zis și eu nb. Nu am mai vorbit de atunci deloc și parca mi e oarecum sa-i dau mesaj așa și sa l întreb ce face. Ma gândesc ca poate nu vrea sa vorbim

| Michaeel a răspuns (pentru Ellie2emma):

Daca ti-a zis doar ''nb, mai vorbim'' cel mai probail a vrut sa zica ''la revedere, nu iti voi mai da mesaj''.Nu merita sa stai dupa asa tip de baieti, mai bine il lasi in pace ca daca ii dai mesaj dupa o sa te creada disparata sau ceva wave

| Ellie2emma explică (pentru Michaeel):

Faza e ca el m-a întrebat ce fac și am mai vorbit și după pe la 1 seara mi-a zis: noapte buna. Mai vorbim
Ma gândeam ca dacă nu l interesez nu ma mai întreba ce fac. Și când postez ceva la story e primul care se uita. Nu știu ce sa cred

| Giugiuc0ku7 a răspuns:

Da-mi Insta-ul tau in privat te bag eu in seamă?