| Piticu123321 a întrebat:

Cum ii spui unei fete ca nu o plac... gen ea tot insista sa se apropie, sa petreaca timp dupa scoala cu mine etc. Chestia e ca este vorba de o colega de clasa si nu vreau sa fiu nesimtit sau sa o fac sa se simta nasol, ca na dupa o sa ne vedem in fiecare zi si o sa fie cringe.

2 răspunsuri:
| Doarunaltutilizator a răspuns:

Daca nu îi poți spune, atunci spune-i că ești cu altcineva care nu învață în școală voastră.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pur si simplu o ignori. Este cea mai eleganta metoda de a tine pe cineva la distanta. Cand o sa vada ca nu are cu cine, bate singura in retragere.