| Jojo1997 a întrebat:

Cum pot sa cuceresc cu tip cu 10 ani mai mare ca mine, eu il iubesc foarte mult, dar eu nu stiu daca el ma iubesti, intr-o zi a pus mana pe mine si a zis ca sunt imbracata frumos, si mi-a povestit tot despre el.si vorbim foarte mult in unele zile, va rog ajutati-ma sa imi dau seama daca ma place

Răspuns Câştigător
| SnaPShoT a răspuns:

Este mai mare decat tine cu 10 ani?(poate ca iubirea nu are varste dar daca el este timul "smecher" nu ar trebui sa ai incredere in el mai ales daca esti minora)
Pote urmareste doar...(iti dai tu seama)
Iti spun sa ai grija!

1 răspuns:
| FitzeDeStrada a răspuns:

Jojo uite id meu ca si eu iubesc un tip cu 8 ani mai mare ca mine si il iubesc multt si nu stiu cm sa fac na id sa vorbim pe mess katy_katyutza