| sergiu_2449 a întrebat:

Cum pot scoate punctele de pe nas am incercat cu creme si nu prea a dat roade stiti altceva?(funda)

Răspuns Câştigător
| DBlack a răspuns:

Punctele negre. pai eu unul le scoteam, sunt foarte greu de scos, dar daca rezisti durerii le scoti. app, cand apar, le lasi sa se faca putin mai mari, in asa fel incat sa le poti stoarce calumea, si dupa ce le-ai stors, te speli de 3-4 ori pe zi pe fata cu sapun, pentru ca punctele negre apar din cauza prafului

1 răspuns:
| darkus14 a răspuns:

Simplu...le storci ca pe cosuri...da bine pana nu mai iese nimic