| Kolors a întrebat:

Cum scap de un cucui dar fara medic si creme (fara bani)?

Răspuns Câştigător
| Felix2009 a răspuns:

Pai daca il ai de o luna ar fi trebuit sa iti treaca pana acum.
Nu a dat inapoi deloc?

Cred ca ar trebui sa mergi totusi la medicul de familie sa vezi ce iti zice.

8 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Compresa cu apa rece.

| Mann02 a răspuns:

O sa treaca cu timpul, nu poti sa faci magie... nici cu medic nici cu creme... tot trebuie sa treaca vreo cateva zile.

| CannbalCorpse a răspuns:

Trece in timp fara sa ii faci nimic

| Felix2009 a răspuns:

Pune compresa rece, dar ai grija sa nu racesti... Iti va trece...

Răspuns utilizator avertizat
| Felix2009 a răspuns (pentru Kolors):

Pai atunci trebuie sa ai rabdare sa treaca singur.
Oricum era bine sa pui comprese de cand ti-a aparut.
Eu nu vreau sa te sperii dar poate sa-ti ramana un chist acolo, de-aia ziceam sa mergi la doctor, poate iti dadea ceva antiinflamator.

| Felix2009 a răspuns (pentru Kolors):

Pai daca il ai de o luna ar fi trebuit sa iti treaca pana acum.
Nu a dat inapoi deloc?

Cred ca ar trebui sa mergi totusi la medicul de familie sa vezi ce iti zice.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Faci masaj.