| Mydy a întrebat:

Daca instalez un windows, si vad ca nu e bun si nici nu imi place cum sa fac sa il dezinstalez. adica sa fie ala dinainte. Adica merge asa ceva? e posibil sau nu?
Plss fara misto {funda} Scuzati categoria

Răspuns Câştigător
| ThePunisher a răspuns:

Daca vrei sistemul de operare pe care il aveai inainte, trebuie sa ai cd-ul de instalare de la Windows-ul precedent, si sa il instalezi din nou, asta e singura metoda.

3 răspunsuri:
| rater1994 a răspuns:

Mai este o metoda dar tot iti trebuie Cd de instalare ca doar de pe el instalezi tot scrie in cmd format ti se formateaza tot si duapa aia bagi cd dai restart si de acolo te desc

| FlorinMysterio a răspuns:

Salutare, daca ai facut Windows-ul pe pc nu mai poti sa-l dezinstalezi asa simplu ca pe un program. daca nu-ti place si Il vrei pe cel dinainte trebuie sa Il faci pe cel care al aveai. dar prea multe windows-uri strica pc-ul, adica Hard-disck-ul. sper ca ai inteles.

| MKV a răspuns (pentru FlorinMysterio):

Si cam de la cate se strica?big grin sa zicem un hard western...