| AnaLucia022 a întrebat:

Daca mananci ceapa iti cresc sani? alte metode mai stiti? funda!

5 răspunsuri:
| kretzulina21 a răspuns:

Hei,nu fiti rai. ceapa nu creste sanii, dar intareste sistemul imunitar.pentru sani eventual este recomandata tinctura de marar ca sa ii tonifice, masajul circular cu crema de galbenele si pare ciudat, dar chiar da roade, incearca sa storci haine.o sa fi mandra de sanii tai.bafta!

| Axys a răspuns:

Am mai auzito si pe asta laughing) sanii iti cresc treptaat ar trebui sa ii multumita nu sa bagi ceapa in tine ca sa vezi rezultatul ca nu-i bine
ma bine multumeste-te si asawinking

| RockNbeer a răspuns:

Cianura este rezolvarea tuturor problemelor, in cazul tau cred ca este cea mai buna varianta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce treaba are ceapa cu cresterea sanilor?
Din cate stiu eu prostiile alea de la fast food fac sa iti creasca sanii, dar nu numai sanii or sa iti creasca.

| LittleShyDevil a răspuns:

Buna seara! Ceapa? Daca mananci ceapa iti miroase gura, nu iti cresc sanii! Oricum, ceapa este buna in caz ca esti racita, etc. Este o vorba veche din batrani daca te dai cu usturoi pe sani iti vor creste. Incercarea moarte nu are. Bafta la curatat usturoi! Seara buna!