| anonim_4396 a întrebat:

De ce toata lumea se uita urat la mine si rade de mine? Parca toata lumea m-ar considera un retardat cand de fapt nu e deloc asa, inainte eram destul de sociabil si placut si aveam si prieteni, dar dupa ce toti m-au parasit am incetat in a mai fi ca inainte nu stiu de ce. M-am inchis foarte mult in mine si nu am mai vorbit cu nimeni si acum sunt destul rau. M-am saturat sa fiu captiv aici vreau sa fiu din nou eu.

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cati ani ai?

| Andreeush a răspuns:

Eu nu cred că toți se uită urât la tine, asta e în imaginația ta.
Dacă vrei să fie ca înainte trebuie să faci ceva, să schimbi această stare.
Încearcă să îți faci prieteni noi.

| Goete a răspuns:

Asadar toti sunt de vina, toti te-au parasit si tu n-ai nici o vina.
Toata lumea comploteaza impotriva ta... am inteles bine?

| anonim_4396 explică (pentru Goete):

Pai ce vina am eu?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Probabil ca un "prieten" de al tău, care nu prea se putea numi prieten, a lansat ceva zvonuri false despre tine. Poate l-ai supărat cu ceva și a vrut sa se răzbune pe tine în felul asta. Trebuie să aibă prietenii aia ai tai ceva motiv sa nu mai vorbeasca cu tine, nu se poate întâmpla asta asa peste noapte.