| Sapersters a întrebat:

De ce unii oameni par să atragă cu ușurință mulți oameni și prieteni, în timp ce alții se chinuie să găsească o singură persoană?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Datorită modului de abordare si al comportamentului față de ei.

| Violleta2022 a răspuns:

Fiindca unii sunt aasa de nesiguri pe ei incat doresc sa atraga atentia altora, cu orice pret, ca cineva sa-i bage si pe ei in seama.

Cei care sunt puternici, destepti sunt si increzatori pe ei, neavand nevoie de "catelusi" care sa-i pupen-n fund si admire, se multumesc doar cu o singura persoana, unde dragostea este reciproca si relatia este fericita.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Fiecare cu personalitatea lui. Unii mai sociabili, alții mai puțin sociabili.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bine zis "par", pentru că cine e prieten cu toată lumea nu e de fapt prieten cu nimeni.

| NumănumescBrBr a răspuns:

Datorită personalității, mediului de unde unde provin, experiența personală l, hobby-urile...