| Xonia a întrebat:

Deci de o saptamana am inceput sa alerg seara in jurul parcului
La inceput parca era mai usor, adica nu ma durea nimic
De cateva zile parca numai pot sa respir, ma doare in partea dreapta si partea stanga si efectiv simt ca parca imi baga cineva cutitul in burta(partea stanga)
Si astazi am alergat la scoala pe nota si simnteam ca numai pot respira
Problema este ca joc si handball, si nu am probleme cand joc
Mi se pare din ce in ce mai greu sa urc scarile si tot timpul cand alerg simt ca numai pot respira
Ce sa fac?

3 răspunsuri:
| DiDi a răspuns:

Cred ca trebuie sa te operezi de apendicita. Asa am patiti si eu, si prin clasa a III-a, a trebuit sa-l scot.laughing

P. S.: mergi la doctor si te trimite el unde trebuie.happy

| SatanaInIzmene a răspuns:

Scoate apedincul.Sau fa parcul sa alerge in jurul tau. E mai odihnitor laughing

| Summer*Sunshine a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa mergi la doctor. Asa vei sti exact daca e ceva grav sau nu si vei sti ce sa faci.happy