| usernamealy a întrebat:

Este vorba despre un baiat. Sora mea are 15 ani, iar acum 10 ani a fost la gradinita cu un baiat. Stiu ca pare cam ireal, dar atunci i-a placut de el. Acum vreo 2 ani, l-a vazut odata in autobuz, dar nu i-a spus nimic, nici nu era sigura ca era el. Dupa un an, el i-a dat cerere de pritenie pe facebook, iar dupa cateva luni, s-au intalnit pe autobuz. S-au privit, si-au zambit, se cunosteau, dar nu au spus nimic. Timp de 5 luni, s-au tot intalnit, deoarece veneau de la scoala si se intalneau in statie. In 1 martie, s-au intalnit prin jurul blocului ei, iar atunci dupa atata timp a salutat-o. S-au intalnit dupa 2 saptamani, el era cu 2 prieteni, iar un prieten de-al lui a inceput sa o intrebe ca de unde il cunoaste, iar da! Baiatul cel special a salutat-o si de data aceasta. Aproximativ in fiecare zi s-au intalnit si s-au intalnit, dar nu au vorbit mai nimic, doar chestii de genul:,, Ce faci?" si atat. Iin luna Mai, a fost ziua lui, iar ea i-a urat pe privat, pe facebook, iar a vazut mesajul, dar nu a raspuns nimic, in schimb nu a raspuns nimic. De atunci, nu s-au mai vazut. In luna August, sora mea, la sfaturile unei prietene de familie, i-a cerut un sfat pe facebook despre liceu, deoarece el este mai mare cu un an, dar de data aceasta el i-a raspuns, foarte serios si s-a implicat serios in acest subiect. Cateva zile mai tarziu, a fost ceva o problema cu un bilet la cinema, iar ea l-a chemat sa vina cu ea, cu mine si cu iubitul meu la film, dar el a spus ca nu este in oras, si a vorbit foarte rece. Ce parere aveti? Ea inceput sa-l uite, dar vrea sa stie ce a fost mai exact cu acest baiat.

3 răspunsuri:
| usernamealy explică:

A aflat ceva de curand, despre acest baiat. A mers la mare cu scoala, dar acolo a inceput sa fumeze, sa bea si sa se sarute cu o fata(cam curva). A dezamajit-o, pentru ca ea il credea un baiat serios. Parere?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un baiat politicos si nimic mai mult. Nimic in povestea ta nu indica vreun sentiment mai puternic.

| Alicezzz a răspuns (pentru anonim_4396):

happy Sunt de acord cu Gogosarul happy