| NoPitipoanceAllowed a întrebat:

Funda! Va rog sa nu radeti de mine,dar pe la sfarsitul clasei,cand nu ne mai controla la cabinet ca sa ne puna sa stam in sutiene,eu am inceput sa-mi pun materiale prin sutien, ca sa par dezvoltata...Stiu ca e o prostie...dar acum va trebui dupa vacanta sa ne controleze asistenta,ne va pune pe toate fetele in sutien pentru masuratori, iar eu sunt disperata,o sa se vada ce materiale inghesui in sutien crying ce-mi recomandati sa port? NU vreau raspunsuri de genul "arata-te cum esti cu adevarat), eu chiar am sani aproape inexistenti(sunt singura din clasa careia nu i-a venit ciclul si am 15 ani aproape).Dau funda pentru exemple de sutiene care ascund complet sanul big grin multumesc, va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| WannaMore a răspuns:

Nu e o idee buna ce-ai facut tu, in primul rand deoarece iti impiedici intr-o oarecare masura cresterea sanilor.Totusi,eu iti recomand cateva sutiene din urmatorul video:http://dragameaprietena.kanald.ro/......oba-VIDEO/ mult succes! funda :*?

10 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Nu pot sa cred ca vad asta! Unele dintre voi sunteti chiar ridicole, mai si semnalizati...Iti place sa pari cu sani mari? Zi lu mami tau de silicoane si vezi ce prere are! Ce nu face omu pentru un mic aspect, vai de capu nostrulaughing

| KerrigaNee a răspuns (pentru ROB3RT89):

I agree laughing

| WannaMore a răspuns (pentru ROB3RT89):

Si eu iti dau dreptate, dar totusi...cred ca e o frustrare sa le vezi pe celelalte fete numai cu sani mari...pentru o fata conteaza la maxim aspectul asta,de exemplu la o intalnire ea:machiaj, outfit elegant, isi pune bijuterii, se aranjeaza, alea alea si el isi tranteste un trening pe el happy

| ROB3RT89 a răspuns (pentru WannaMore):

Ai ca asta cu trening-ul e tarelaughingEu persoanal nu am mari pretenti la aspectu fizic, bine acum nici sa fie muma paduri...Dar daca a ajuns ea sa-si bage diverse materiale in sutien sa para mai dezvoltata, insemna ca este foarte complexata din punctul asta de vederelaughing

| kattya96 a răspuns (pentru ROB3RT89):

Uite nu vreau sa ma cert cu tine, dar cine esti tu sa o judeci?
A facut si ea ce a crezut ca e bine, sa nu se simta stingherita sau mai stiu eu ce. Fiecare are cate o problema si tu nu o cunosti, deci n-ai de unde sa stii daca exagereaza sau nu.
Ok. daca nu ai venit aici decat sa te amuzi puteai sa iesi fara sa-ti anunti prezenta.
Ea a primit raspunsul care ii trebuie si stie ce sa faca de acum, deci stay back ca nu are nevoie si de parerea ta.

| ROB3RT89 a răspuns (pentru kattya96):

Hai sa mai fim si seriosi, cum sa intrebi asa ceva? Parca ar fi crescuta in porumbi! Nu trebuie sa o cunosc, o da de gol modul de exprimare! Ca ea, tot sa se mai nasca! Sunt multe ca ea care au probleme serioase cu temperamentul.Nu am venit aici sa ma amuz, poti sa vezi asta din raspunsurile mele anterioare! Dar cand vad o persoana ca ea, imi provoaca greata si nu am o lamaie...E prietena ta de ii iei apararea? Probabil voi sunteti ceva de genu "spune-mi cu cine umbli ca sa-ti spun cine esti"

| kattya96 a răspuns (pentru ROB3RT89):

Nu o cunosc. Pur si simplu am gasit intrebarea si am vazut ceea ce ai raspuns tu.
Nu mi s-a parut frumos. Atat!

| ROB3RT89 a răspuns (pentru kattya96):

Da? Hai sa te iau cu proprile tale argumente.Tu de ce ma judeci pe mine? Am spus ceva jignitor la adresa ta? Daca tie ti se pare normal cea ce a spus ea, sucuza-ma, esti pe aceias unda cu ea fara sa-ti dai seama!

| NoPitipoanceAllowed explică (pentru kattya96):

Mersi mult :*! ai pe deplin dreptate

| Bєshka a răspuns:

Bustiera.