| xPikaChux a întrebat:

Heey TPU! Eu stau in Bucuresti si as vrea sa imi iau un creponator.Aveti idee de unde? Si niste informatii in plus(orice credeti ca m-ar ajutabig grin). Mersii mult!:*
Apropo: Dau >funda!big grin

1 răspuns:
| youngandbeautiful a răspuns:

Pai...te poti duce in Sir (Sos. Virtutii, Pasajul Lujerului) sau intr-un magazin gen Cora, Metro la raionul de elctronice/frumusete. Eu iti recomand sa te duci in Sir pentru ca preturile sunt mai mici. Iti recomand o placa de creponat de la firma Remingtonwinking