| Popescu_Denisa_1997_IeN8 a întrebat:

Hei!
Pe data de 10 feb este ziua mamei mele si nu stiu ce cadou as putea sa-i fac. Ea este cea mai importanta fiinta din viata mea. Nu dispun de foarte multi bani deoarece am doar 17 ani. As putea sa-i cer ei dar mi se pare stupid sa-i cumpar ceva din banii ei. Nu ar mai fi un cadou. Vreau sa o surprind placut, sa o emotionez. Ajutati-ma!

4 răspunsuri:
| Andreutzaaandreea a răspuns:

Buna! In primul rand ai putea sa-i faci un tort(daca nu esti pre priceputa poti lua blat deja facut si cu plicuri de creme care sa fac foarte repede si e si o sa iasa si bun), un buchet de flori, o rama in care pun o poza cu voi doua si ai putea sa amenajeti casa intr.un mod in care sa.i placa gen sa iei niste flori si sa le pui prin camera, niste baloane...eu zic sa mergi pe ceva personalizat care sa fie cu voi doua nu gen un parfum, haine...ca sunt sigura ca are destule. Bafta!

| alexutza222 a răspuns:

Poti sa ii faci o diploma de cea mai buna mamica sau ceva de genul pe calculator si sa o printezi pe o foaie cartonata. Daca ai talent la desen, origami, etc poti incerca sa faci ceva cu manuele tale. Sigur va aprecia.

| neutrino a răspuns:

Ofera-i un buchet cu florile ei preferate, langa care poti pune o copie a carnetului de note, care reflecta respectul tau fata de mama ta. La multi ani, pentru mama ta!

| Slenderwoman a răspuns:

Mie mi s-ar parea interesant daca i-ai face, pe o foaie de hartie ceva gen,,? motive pentru care te iubesc" si in loc de semnele de intrebare sa fie varsta ei,