| riri_6194 a întrebat:

Hei prin intrebarea asta vreau sa lamuresc mia multe probleme. Dau FUNDa binenteles.

Deci mai intai exista o nebun la scoala despre care nu prea stiu multe, stiu doar ca nu ma suporta si nu stiu cum so evit ca sa nu imi faca ceva ca sincer mi-e frica (nu i-am facut nimic ). Am un fost amic care ma dispera. Iam spus ca nu mai am ce sa discut cu el ca vb foarte urat cu mine(nu vreau sa zic ca bagati spam) si face niste lucruri care ma deranjeaza foarte tare (imi pune piedici, imi pune mana pe cur, imi ia obiecte ale mele si le murdareste sua le strica). I-am zis de o mie de ori sa ma lase in pace si el nimic. Am un iubit dar am impresia ca parca imi vrea rau. nu-mi ia niciodata apararea, pur si simplu tace si cateodata chiar rade de ce mi se intampla sau de ce imi zic alti sau imi fac(lucruri care pe mine chiar ma dor sufleteste sau fizic). Nui mai suport prietenii, cel putin uni. Cand suntem cu ei ma simt ca dracul. Nu ca ar face el ceva dar ma simt intr-un fel batjocorita de ei si cand il vad ca el nu reactioneaza in nici un fel, ba cateodata mai si rade cand ma jignesc prietenii lui sau imi fac ceva.(si fostul amic ala de v-am spus mai devreme e printre prietenii lui) imi vine sa-i dau o palma si sa plec dracul de acolo. Nu pot sa nu mai stau cu prietenii lui pentru ca el vine cu ei, scapa de ei daca ramnem pe afara sau ceva, dar totusi nu ii suport. ce sa fac? exagerez. spuneti-mi ce a fac in toate situatile pe care vi le-am spus mai sus va rog mult :d (?)

1 răspuns:
| Trandafiiiiiiiiiiiraș a răspuns:

Eu mai mereu cand vin de la scoala am un coleg tampit de fapt doi, care se cred ei mare smecheri si vorbesc tare urat. Deja nu-i mai suport. Adevarul e ca uneori sunt comici cu toate ca fac glume pe seama altora.Am incerat sa-i evit si-am ajuns la concluzia ca atunci cand ignori un om il doare cel mai tare. Pur si simplu nu-i vorbi cand rade de tine sau iti pune o piedica ridica-te si mergi mai departe si nu-i face jocul. Pt ca prs`u nu e prs destul pana nu e si fudul laughing. Iar`n legatura cu domnu' iubitel oh go on daca te mai batjooreste-ntr-una da-i papucii. Fiindca nu poti sa continui asa la nesfarsit.In primul rand nu ai sa ai de pierdut(parerea mea) fiindca el si-asa din cate vad 2 bani nu da daca esti jignita sau alte chestii.

Bafta :X