| FuckSchool a întrebat:

Heiaa. Deci intrebare. Voi credeti in miracole puppy dog eyes? Funda happy!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
9 răspunsuri:
| TheStory a răspuns:

Nu, miracolele sunt doar aluzii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, succesul nu apare asteptandu-l cu mainile-n san

| Predator30 a răspuns:

Eu nu cred in miracole doar in fortele mele propri ..si sa ti minte daca iti doresti ceva cu adevarat eu cred ca cu siguranta se va intampla ..La multi ani!

| Ana_4223 a răspuns:

Bineinteles ca cred in el si ele sunt venite de la Dumnezeu in mare parte, dar din pacate aceste miracole nu e intampla in fiecare zi si oricui...sad

| Conner a răspuns:

Se intampla cand nu te astept ideci da eu unul cred happy

| simpleMAN18 a răspuns:

Eu cred, daca nu mi se intampla mie nu credeam happy

| TREE1 a răspuns:

Nu ti se intampla miracole daca vrei masina sau laptop sau cine stie ce altceva! Li se intampla oamenilor care chiar CRED in ele! Cand eram mai mica am cazut de pe scari si "cumva" a trecut cineva intr-o fractiune de secunda sa ma prinda! Pare prea intamplator nu? Iar Ana_4223 are dreptate toate sunt venite de la Dumnezeu si trebuie sa crezi ca sa ti se intample!