| Barbiiiiie a întrebat:

Heii :*:*!
Deci nu stiu cum sa incephee hee am cunoscut de curand un baiat ff dragut si mie chiar imi place de el si cred ca am niste sentimente pentru el. La naiba=]
In fine cum as putea sa-i zicbig grin?
Sfturi:*

4 răspunsuri:
| Nam a răspuns:

Cel mai simplu este sa ii spui direct... eu asa fac. big grin daca astepti prea mult. ai sansa sa il pierzi. si o sa regreti! Succes. smug

| Amaryllis a răspuns:

Bună! Ai putea să faci apropouri, să îi dai de înţeles că îl placi.Dar ai grijă să nu exagerezi că o să te creadă disperată. Ş Nici să nu îi zici în faţă nu e ebine se poate speria. Şi încă ceva. Ar trebuie să fii sigură că te place, sau măcar să presupui.

| Marya6329 a răspuns:

Pai daca nu ai curaj sa ii spui in fata ai putea incerca pe mess sau printr-un sms, dar dupa parerea mea cel mai bine ar fi sa ii zici direct sau, sa bati niste apropouri

| alylove15 a răspuns:

Cred ca ar fi bine sa vorbesti cu el si sa ii ceri un sfat si sa ii spui ceva de genul,, a inceput sa imi placa de un baiat si nu stiu cum sa ii spun ce simt, u esti baiat si m-am gandit ca mai putea ajuta?'' iar el va fi curios sa afle cine e baiatul si te va intreba despre cine e vorba si atunci u ar trebui sa ii spui ca el e norocosul
Sper ca te-am ajutatlove struck...la mine merge de fiecare data