| Cinevanuteintereseaza a întrebat:

Hello! Deci, nici macar nu stiu daca ar trebui sa intreb asta aici, dar imi sta in minte de ceva vreme. Acum mai bine de jumatate de an eu si fosta mea ne-am despartit. De atunci ma tot gandesc la ea constant si amandoi am vrut de multe ori sa ne impacam. Ideea e, in momentul de fata nu mai vorbim dar inca mi-e foarte dor de ea. Am incercat orice sa trec peste, mi-am facut intre timp o alta relatie, mi-a tinut mintea ocupata o vreme dar acea relatie m-a facut doar sa realizez cat de frumos se purta ea fata de orice alta fata…ideea e, ar trebui sa incerc sa-mi fac alta relatie, daca eu sper in continuare ca poate o sa ne impacam?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Nici o sansa sa aveti vreun viitor frumos sau fericit impreuna, fiindca o relatie rupta nu se mai poate lipi niciodata!
Incearac sa lasi la o parte aceasta obsesie a trecutului care oricum nu se poate schimba si in nici un caz nu poate functiona, odata ce nu a functioant nici in tercut.
Cauta-ti alta fata si ia-o de la capat, dar de data asta evita sa repeti greselile din trecut.

1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Alta.