| Loly_2054 a întrebat:

Help! Unui baiat ii place de mine, faza e ca si mie a inceput sa imi placa de el. Dar, problema e ca el nu vrea sa ma bage in seama. Ce sa fac? FUnda:*

Răspuns Câştigător
| pinky_8347 a răspuns:

HeY! Buna! Incearca sa. i vorbesti, intra cu el in vorba! Incearca sa. i arati din priviri, zambete chestii de genu'. Isi va da seama cu siguranta:d Sper sa. ti fie de ajutor raspunsul meu. pup :*

1 răspuns:
| infinit a răspuns:

Dupa cum vad esti o fata timida.arata'i de cate ori ai ocazia cate ceva un mic semn, o mica atentie.fii finutza in gesturi nu trebuie s arati ca iti place mai mult decat ar trebui de el{asta daca vrei s detii controli') usor usor veti ajunge la intr-un punct comun.o alta cale ar fi sa discuti cu el virtual(mess skype) e mai usor pentru cei timizi sa-si exprime anumite ganduri din spatele calculatorului,, in principiu nu dispera totul va fi bine