| ZuZuAleX a întrebat:

Hey! am si eu o problema destul de mare. prietenul meu a plecat in spania la mama lui si mi-a zis ca sta o luna. dar ieri miau zis prietenii ca un prieten a vorbit cu el si a zis ca nu se mai intoarce...ciudath e ca prietena care mi-a zis acelasi lucru a zis ca 3 persoane stiu azi una dintre acele 3 a aflat... apoi unul dintre prieteni mi-a zis ca prietenul meu nu mai vine si eu i-am zis ca se va intoarce si ca va vedea el si paream trista si ganditoare apoi mi-a zis ca cica a glumit cum ca ramane acolo vroia doar sa vada ce fac si daca plang! dar nici nu stiu ce sa cred. ce sa fac? sunt in dilema totala, iar prietenul meu nu mai intra pe mess ca sa pot sa vorbesc cu el. ce sa fac? sa ma calmez si sa ma linistesc ca a fost o gluma si etc sau ce?

5 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

De ce nu il suni? pe el sau pe mama lui ca sa afli cu adevarat daca vine sau sta in spania.Sau trimite'i un mesaj pe mess si intreaba. l cand vine.

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Parerea mea este sa te calmezi si sa mai incerci sa vorbesti cu el, eventual da-i un telefon. Numai bine!

| emm a răspuns:

Wow, am priceput pana la urmabatting eyelashes
pai daca ai incredere in el ar trebui sa'l crezi pe el nu?happy
nu poti sa'l suni?
iar daca a vrut doar sa te testeze inseamna ca a reusitbatting eyelashes

| Daniel TM a răspuns:

Ai un pic de rabdare, timpul le rezolva pe toate.
Daca astepti un pic linistita (fara sa crezi ce spune unu sau altu) ai sa vezi ca, probabil, nu sunt lucrurile asa negre cum ziceau "prietenii" tai.

| ZuZuAleX explică:

Iam trimis msg pe mess... da nu mi-a raspuns probabil nu a intrat pe mess big grin si nu e rea faza cu telubig grin