| Satisfaction a întrebat:

Hey care-i faza cu baba pe care ti-o alegi de 1 martie?

4 răspunsuri:
| Zoet a răspuns:

Pai iti alegi o zi in trebuie 1 si 9 martie. De exemplu eu mi-am ales ziua de 8 martie. Vremea care va fi in acea zi, frumoasa sau urata asa va si anul acesta. Daca mi-am ales 8, analizezi ziua, si asa cum ea este asa o s-o duci de-acum inainte, pe parcursul anului.
Sper ca m-am facut inteleasa. Pe curand wave
kiss

| Candice a răspuns:

Deci o baba este o zi care va decide norocul tau pe tot restul anului. Adica asa cum e acea zi, asa va fi si restul anului big grin de la 1 pana la 9 martie parca alegi o zi, de preferat sa insemne ceva pentru tine acea zi. Adica daca te-ai nascut pe 23, 2+3= 5 martie, sau 31, 3+1=4 martie si tot asa. A mea e vineri big grin

Funda?":X

| Simona a răspuns:

Adica iti alegi o zi de pe1 pana pe 8.Si cum va fi in ziua pe care ti-ai ales-o...ma refer la timp, asa va fi si restul anului pentru tine!

O primavara frumoasa!
:*

| Raphy a răspuns:

Poi se spune ca daca iti alegi una dintre cele 10 babe acea baba care ai aleso asa iti va merge in acest an de exemplu daca tu iti alegi o baba si afara este soare si cald si frumos asa iti va fi tot anul