| AsyMe a întrebat:

Hey! Imi puteti da ceva nume de carti pentru adolescenti? Am citit Twilight (desi nu prea mi-a placut), Nu plange sub clar de luna si Sometimes by Moonlight ale lui Heather Davis (ultimele 2), dar nu sunt fana a genului SF. Prefer romanele de dragoste. Fundita :X

Răspuns Câştigător
| Justme999 a răspuns:

A walk to remember
La rascuce de vanturi
Pe aripile vantului
Dragoste in vremea holerei
Mandrie si prejudecata
Ultima noapte de dragoste intaia noapte de razboi... sper sa-ti placahappy

4 răspunsuri:
| AlynaC a răspuns:

Elevul Dima dintr-a saptea

| thecakeisalie a răspuns:

Parerea mea e ca mai bine ar fi sa cauti pe google cartile clasice ale marilor scriitori. Cartile actuale sunt prostii majoritatea. Singura serie care mi-a placut si e scrisa relativ recent a fost "A song of ice and fire" de George R.R. Martin.

| FanBack0 a răspuns:

Nu ma prea pricep dar zic seria Casa Noptii sau Jocurile Foameiwinking