| Andreea1566 a întrebat:

Hey! Parintii mei abia s-au impacat si mama a dormit ani de zile cu mine.Acum vrea sa se mute cu tata in sufragerie. Ce sa fac eu nu vreau sa o las dar ea vrea!

Răspuns Câştigător
| Tpy a răspuns:

Parerea mea ar fi ca nimeni nu iti poate da un raspuns si ar fi bine nici sa nu iti scimbe gandirea un raspuns care este dat fara a sti legaturile dintre membri familiei tale!
Bafta multa si incearca sa faci ce simti tu!happy

2 răspunsuri:
| IrimieRaluca a răspuns:

Da, dar gandeste-te ca daca ei nu repara cat timp se mai poate, apoi o sa fie din ce in ce mai greu. Cand tu ai sa pleci la facultate, sau ai sa te muti cu iubitul tau, mama cu cine o sa doarma? E putin egoist modul tau de a pune problema. Poate astea sunt regulile in familia voastra, nu stiu, dar daca ei considera ca e cea mai buna solutie pentru ei?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! Nu te supăra, vorba lui Tpy, nu știm relațiile din familie, dat totuși, normal e ca mama să doarmă cu tata, nu cu tine.
Te invit pe http://leturirecenzate.ro/ și pe http://zinnaida.ro/! O să-ți placă!