| Albert272757 a întrebat:

Hey,salut..Sunt baiat si ma confrunt cu o problemă nu mare dar destul de stresantă..in sala de clasă suntem foarte mulți elevi și este o căldură insuportabilă.Cel puțin pentru mine, pentru că restul elevilor sunt bine..Imi arde extrem de tare obrajii și incepe să mă mănânce fața și este stresant ptc că nu pot fi atent la ore din această cauză..Pe lângă asta mă schimb foarte mult la față.Mi se schimbă tenul și parcă nu sunt eu.Ce să fac? Dacă mă spăl cu apă rece ajută? Sau dacă ies in frig afară?

3 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Dacă ieși afară în frig o să răcești.
Poartă și tu o bluză mai subțire dacă zici că e cald în clasă.

| Sofer a răspuns:

Imbracate mai subtire sau deschide un geam.

| Furnicuta000 a răspuns:

Si nimeni nu a incercat sa deschida un geam? Banuiesc ca la toti va e cald. Eu cand eram in liceu tin minte ca steam mereu cu geamul deschis