| anonim_4396 a întrebat:

de ce in majoritatea oglinzilor ( sau reflectie din geamuri) arat bine iar in cea din dormitor arat chiar urat? In cea din dormitor am culoarea mai inchisa la fata, si nu stiu, parca sunt mult mai urat, de ce? :/

21 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Probabil e mai mica big grin

| R0R0 a răspuns (pentru DoarBogdan):

Tu cand pe uiti intr-o oglinda mai mica, te vezi urat? thinking

| DoarBogdan a răspuns (pentru R0R0):

Nup. Doar ca unele oglinzi mai mici arata ciudat, nu stiu de ce. Da oglina e reflexia ta. Dar trebuie sa fie de calitate.
PS: imi place sa dau cu lumina din oglinda in ochi la oameniwinking

| R0R0 a răspuns (pentru DoarBogdan):

laughing)
Tu stii ca nu e bine să faci asta?

| DoarBogdan a răspuns (pentru R0R0):

Pai o fac doar putin. Cat sa ii sacai. Adica... o faceam odata la ora de romana si ma prinde profa -_-

| R0R0 a răspuns (pentru DoarBogdan):

Tu nu prea ești atent la ore.

| DoarBogdan a răspuns (pentru R0R0):

Era in liceu. Si eram si a 12-a. in general sunt. Dar mai glumesc cate-odata. A... nu imi spune ca tu nu ai facut nici o traznaie sau ceva...

| R0R0 a răspuns (pentru DoarBogdan):

Nu.
Sunt cuminte.

| DoarBogdan a răspuns (pentru R0R0):

Intr-un fel stiam asta. Cu toate ca toate cedeaza laughing

| R0R0 a răspuns (pentru DoarBogdan):

Poate sunt eu genul care să faca prostii, dar stiu sa ma comport.

| DoarBogdan a răspuns (pentru R0R0):

Nu l-a asta m-am referit.

| R0R0 a răspuns (pentru DoarBogdan):

Știu,știu.
Dar voiam să completez.winking

| DoarBogdan a răspuns (pentru R0R0):

Ca de fiecare data big grin

| R0R0 a răspuns (pentru DoarBogdan):

Mda...

| Idkidk a răspuns (pentru DoarBogdan):

Mă bucur că vă completaţi. Ah, da. '' mă bucur''.

| R0R0 a răspuns:

Oglinda e reflexia ta.

| Aberdeen a răspuns:

Stai liniștit, și eu mă văd în oglinda de acasă într-un fel, și în cea de la școală altfel. Depinde de calitatea ei. Probabil te întrebi pe care variantă să o crezi, pe cea în care oglinda te face frumos, sau pe cealaltă. laughing Crede mai bine în varianta care te arată clar; dacă oglinda de acasă îți închide tenul mai mult decât îl ai, e evident care e de calitate și care nu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Depinde și de sursa de lumină, din ce parte e și cât de puternică e.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Si nu stiu ce sa mai cred. cum ar trebui sa fie pozitionata ca sa reflecte realitatea? laughing

| Kida14 a răspuns:

Depinde si de lumina...