| anonim_4396 a întrebat:

HEY TPU! Eu una inca plac un baiat foarte mult, si el ma placea de cand eram mica. de la 12 ani. dar nah, atunci nu ne gandeam noi la relatii, jocul era pe primul loc! Acum am 16 ani, si inca il plac foarte mult, si stiu ca si el. dar faza e ca eu nu am mai iesit afara de 2 ani, si nu prea m-a mai vazut. decat pe la concursuri de karate, si doar ne salutam. Si acum 2 zile, am aflat ca este cu o fata mica de statura care este foarte tupeista si convinge imediat orice baiat, il prosteste, si el chiar crede tot. si probabil i-a zis ceva de mine, nu stiu. ca acum nu ma mai baga deloc in seama. si de fata asta, de la 11 ani, pana la 15 ani, a urato. isi batea joc de ea, o facea in toate felurile, stiti cum fac baietii. si cu mine chiar se comporta foarte frumos, ma respecta. si acum am aflat ca este impreuna cu eastraight face prosti baietii astia. credeti ca o iubeste daca este cu ea?straight face credeti ca inca se mai gandeste la mine?straight face ce ar trebui sa fac, ca sa fiu eu cu el, sa se desparta de ea?straight face sfaturi va rog, dau funda.

Răspuns Câştigător
| LauraLauraAlexandra a răspuns:

Probabil ca si acum isi bate joc de ea.doar incearca sa iesi in evidenta prin felul tau de a fii in fata lui, nu prin ce fac altele. acum la varsta voastra curiozitatea atinge cote maxime mai ales el ca baiat va sta cu multe fete de acum in colo pana isi va gasi o fata sa-i placa, la fel si tu.dar daca tie iti place asa mult de el incearca sa fii cat mai originala atunci cand esti in preajma lui.incearca sa va gasiti prieteni comuni pentru a iesii impreuna mai ales ca n-ati iesit de 2 ani, asa te va revedea si va fi atras de tine cu siguranta.

2 răspunsuri:
| YourCupidon a răspuns:

Nai iesit fara de 2 ani?

| xuncertainty a răspuns (pentru YourCupidon):

Cu el. n-am mai iesit afara, stand langa el, de 2 ani. dar asa, cu ceilalti prueteni logic ca am iesit laughing