| didibeskk a întrebat:

Sunt intr'o situatzie foarte nasoalastraight face! Cand vreau s a imi intru pe id imi zice ca mi parola in pericolstraight face! Ce s a facpuppy dog eyes?! Dau funda + vot RASP urgentstraight face!

3 răspunsuri:
| Daria33 a răspuns:

Iti schimbi parola in una mai grea si mai ciudata casa nu poata fi ghicita ca daca iti zice cai in pericol inseamn ca cineva s-ar putea sa mai intre pe mrss-ul tau

| Maria428 a răspuns:

Eu ampatit asta pe un site. Asta inseamna ca cineva iti stie parola si cand intra el se nimereste sa intri si tu. Trebuie sa iti schimbi parola!

Sper ca am putut sa te ajut. big grin

| didibeskk explică:

Dar nu pot intra in idpuppy dog eyes!