| Luiza15 a întrebat:

Hey! Vreau sa-i fac un cadou unei prietene(nu e pentru ziua ei sau ceva, pur si simplu m-am trezit azi dimineata ca am chef sa fac cadouri laughing) dar nu stiu ce... Ceva idei?big grin

Răspuns Câştigător
| TheAce a răspuns:

E vineri, e weekend. Iesi cu ea undeva in oras, fa cinste cu primul rand. Cadou mai frumos de weekend greu sa gasesti sincerbig grin

5 răspunsuri:
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Cumpara-i ceva. Un urs de blus, un parfum, sau cum au spus si ceilalti o poza cu voi doua cand erati mici, scrie-i o scrisoare...
*-*

| oOSaritaOo a răspuns:

O bluză sau scoate o poză cu voi doi şi scrie-i pe poză ceva s-o ungă la corason. smug

| Dreamt a răspuns:

Ceva la corason poate chiar o impresionează laughing o poză de când era mică sau ceva.

Răspuns utilizator avertizat
| rebecutzaa a răspuns:

O bratara facuta de tine sau cumparata, un ursulet sau ceva ce isi dorea ea nu foarte scump!