| madaaa_1310 a întrebat:

Hi.
daca iti vine menstruatia ink iti mai curge lichidul premenstrual?
funda

2 răspunsuri:
| ale a răspuns:

Raspunsul il ai chiar tu
premenstrual=inainte de menstruatie
deci nu

| xxxxxxxxxxxx a răspuns:

Lichidul acela alb galbui este secretia vaginala si o vei avea toata viata. Ea curata vaginul si este foarte folositoare atata timp cat nu are miros, nu are un continut gros si inchis la culare. Atunci ar fi o infectie. Ca sa te simti mai confortabil poti sa folosesti proteslipuri. big grin oricum cred ca te-a invatat la scoala si daca nu inseamna ca trebuie sa vina sa va instruiascawinking pup*