| PopaIoana a întrebat:

Am o nelamurire. Mie imi place de un baiat O. de aproximativ o saptamana. De atunci el se tot dadea pe langa mine si se baga in seama cu mine, chiar la un moment dat m-a luat si de mana. Insa vineri un prieten mi-a spus ca a avut ora de baschet cu el si l-a intrebat daca are prietena si el a zis ca are numai ca vrea sa se desparta de ea pentru ca a la inceput a fost de treaba insa acum s-a schimbat si face fite, iar cel mai bun prieten al meu l-a intrebat daca i so pus pata pe cineva iar el a spus ca da, numai ca nu i spune dar stie ca e prietena cu el. Tot in aceeasi zi o colega dea lui l-a intrebat daca ma observat si a spus ca da iar ea l-a intrebat daca vrea sa faca ceva in privinta asta, iar el a spus ca nu stie. Astazi, la scoala nu am vorbit aproape de loc cu el numa,, Salut,,, iar cand ma salutata s-a uitat la mine mai mult. Atata a fost tot si nu stiu ce sa fac? Adica sa mai incerc cu el sau deja nu mai am nicio sansa?

Răspuns Câştigător
| Anndraazure a răspuns:

Nu trebuie sa disperi, acum poate a fost baiatul intr-o zi mai proasta, si daca te place cu adevarat nu o sa renunte la tine asa pur si simplu, asa ca fi increzatoare.

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| BeasyBest a răspuns:

Am o curiozitate citi ani ai?