| DjGirl a întrebat:

Hi TPU! Un baiat nu ma mai lasa in pace din clasa a5. a! Nu stiu ce sa mai fac.Nu il plac da nu stiu ce sa fac! Ceva sfaturi?batting eyelashesplzz

4 răspunsuri:
| libertat a răspuns:

Cear face el nul baga in seama spune-i ca nu-l placi si sa te lese in pacewinking

| oliviaaa a răspuns:

Pai nu prea am un sfat mai puternic dar te sfatui sa ii spui ca nu-l placi si ca sa te lase in pace, ca te-ai saturat de el, ca daca nu il ameninnti cu ceva si nu -ti pot da sfaturi mai puternice caci si eu am aceeasi problema succes! big grin

| DjGirl explică (pentru oliviaaa):

I-am spus da nu intelegesad

| Lily94 a răspuns:

Spune-i ca nu esti pregatita pentru a avea o relatie, si ca in momentul in care vei fi pregatita o sa ii spui, si daca mai insista mult nu vei fi niciodata pregatita sa ai o relatie cu el, ca nu iti plac persoanele insistente, iar daca nu merge spune-i ca ai pe altcineva si ca nu vrei sa-ti compromiti ''adevarata relatie'' pentru nimic. Sper ca te-am ajutat! Funda? Please!