| bublegum a întrebat:

Ieri a fost necesar sa imi tau varfurile pentru ca imi erau extrem de despicate si de roase. insa problema. este ca acum imi este foarte scurt. adica numa pan la umeri. avand in vedere ca imi era pan la talie.sad
cum am venit in casa. ma cuprins un dor. de parul lungcrying.
Ce as vrea eu sa aflu. este cum as putea sa il fac sa creasca mai repedesad.
va rog ajutati-ma :X
dau fundita :X

Răspuns Câştigător
| Innocence a răspuns:

Cumpara ulei de ricin de la farmacie. Nu este foarte scump. Spune-i farmacistei ce doresti sa faci cu el si iti va explica cum sa prepari o masca pentru. par!:*
Poti incerca si Vitamina A uleioasa si glicerina.
Sunt bune pentru. par!
Dar ti-am spus, cel mai bine stimuleaza cresterea uleiul de ricin.happy
Eu mi-am luat o sticulta de 30 ml cu 3 lei si nu mi-a parut rau.
Ciau!:*

5 răspunsuri:
| emiitzzy a răspuns:

Eu am avut parul pana la fund si miera bogat fir gros par sanatos stiu cum te simnti:X da uneori schimbarile aduc si lucruri bune:X nu8 mai fii suparataa sad si eu imi iubesc parul da am fost nevoita sa ma tundincearca sa vezi partea frumoasa din par poate iti este mai usor cu el il speli mai usor il aranjezi mai usor pana la vara iti creste inapoi :X te asigur eubatting eyelashes:X ii foarte bine ca tiam taiat varfurile asa fac astea de la coafuraoh go on lasalelaughing nu mai folosii si tu placa asades ca ti`l distrugi acum nah fiecare cum vrea:X:X fii happy:X:Xbig hug si ai sa vezi la vara ce par frumos ai sa aii:X:X

| bublegum explică:

@lolita.dar cum folosesti uleiul de ricin.il amesteci cu ceva...sau asa simplu?
si unde ...pe la varfuri, pe la radacini?

| Ingerash a răspuns:

Foloseste ulei de ricin la varfuri

| Ćřęøےίиąą a răspuns:

Mai bine al la`si sa-ti creasca singur ca daca aplici fel si fel de solutii poti sa ajungi sati cada grav parul sad si nu e bine ca dupa cum spui tu la`i avut mare si frumoswinking deci mai bine ramai ajea ca ati creste el singur dar nu ajea mult pentru ca ati ia din calciu

| Zennooonn a răspuns:

Buna! Poti folosi ulei de ricin sau intreaba la o farmacie. Eu folosesc ulei de ricin si merge. Sper ca te-am ajutat. PA-PA fundita?