| anonim_4396 a întrebat:

Imi place de un baiat din clasa si nu stiu ce sa fac si sunt forte rusinoasa. Stie cineva ce sa fac?

4 răspunsuri:
| AlwaisBesideYOU a răspuns:

Ce stii.el te place? daca iti da importanta,se uita la tine cu fiecare ocazie,inseamna ca oricum il atragi... Poti sa ii scrii un bilet si il dai exact cand pleaca inspre casa (ca sa nu il citeasca la scl,cu ceilalti colegi de fata),si in acel bilet ii spui ca iti place de el, si daca ar vrea sa fie prietenul tau, iar el iti va da rasp.Asta e doar o optiune, dar trebuie sa incerci sa nu mai fi rusinoasa si sa infrunti situatia, sper ca te-am ajutat

| 123Julia a răspuns (pentru AlwaisBesideYOU):

Nu stiu daca ma place dar o sa incerc.Sa vedem daca merge.

| 123Julia a răspuns (pentru AlwaisBesideYOU):

Vine mereu pe la mine la banca.

| AlwaisBesideYOU a răspuns (pentru 123Julia):

Incearca si vezi ce se intampla... sper sa mearga si sa fiti impreuna