| loveaholic a întrebat:

In ce consta meseria de criminalist? Poate fi practicata de o persoana timida, iar daca nu, credeti ca pana la facultate am timp sa ma schimb?

Răspuns Câştigător
| Dief a răspuns:

Criminalistii sunt chimisti buni, cu specializarea chimie-biologie, si nu seamana cu ce este la televizor. Tata a lucrat un timp acolo, si e destul de greu. Daca nu iti e scarba de sange, te pricepi bine la chimie si anatomie si ai sange rece, sa suporti cadavre si crime in fiecare zi a vietii tale de-acum in colo, du-te la criminalistica

1 răspuns:
| soare a răspuns:

Pai nu daca i se face rau cand vede sange pnt ca va trebui sa fie la locul crimei