| bianca117200 a întrebat:

In clasa mea sunt doar doua colege si prietene ft bune cu care ma inteleg si mai este o fata cu care am fost toate 3 prietena, si acuma devine din ce in ce mai enervanta si nu stiu cum sa scap de ea, nu ca nu vreau sa-i ranesc sentimentele pentru ca, chiar nu-mi pasa de ea, dar ziceti-mi si mie cine vrea un mod in care sa scap de ea ca orice as incerca nu poot laughing e sacaitoaree...

Dau FUNDA ♥♥ plz ajutati-maaa :*

Răspuns Câştigător
| doreal a răspuns:

Ehh, de ce nu ii poti spune asta in fata? Tie ti-ar place sa fii dat la o parte, nu poti sa o scoti din colectiv, poti sa vorbesti frumos cu ea in fata, nu sa o barfesti pe la spate ca e sacaitoare.

| bianca117200 explică (pentru doreal):

Eu nu o barfesc pe la spate, dar ea zice ca nu are nevoie de noi dar sta lipita de noi. laughing... si mai are si alti prieteni, ne foloseste, ne barfeste, ne injura, si este de partea altor fete din clasa cu care noi nu ne intelegem, pe ascunswinking

| doreal a răspuns (pentru bianca117200):

Atunci ii spui clar, nu mai vreau sa fim prietene, o indepartazi. Asa am facut eu cu o fata, iar acum se milogeste. Nu ma intelegeam cu ea, am aflat mai multe chestii, nu am mai vorbit cu ea, trec pe langa ea. Daca ma intreaba ceva ii raspund pasiv si ma intorc cu spatele. Asa fa si tu.