| Gabigeebyyy a întrebat:

In multe clipuri muzicale apare de exemplu un tip care e inconjurat de fete, are masini scumpe, vila cu piscina, yachturi, sta prin cluburi, etc.
Ideea e ca desi acele clipuri sunt regizate, in realitate exista tineri de 20-30 de ani care traiesc o astfel de viata? Si daca da, cum reusesc? Au parintii miliardari?
Cam cati traiesc o astfel de viata?

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Trex157et777 a răspuns:

E regizat! Ce crezi ca exista om care sa steie toata viata lui prin cluburi și cu o brigada de vreo 20-30 de oamenii! Doar gândește-telaughing)

| Gabigeebyyy explică (pentru Trex157et777):

Pai copiii miliardarilor