| fanezodo a întrebat:

Încep clasa a 10 a. Ceva sfaturi? De la cei de mate info as vrea. este greu?

6 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

E o continuare firească a clasei a 9 pe care, bănuiesc, ai absolvit-o

| Cosmin86 a răspuns:

Mda, inca esti la liceu, deci n-ai nici macar permis de conducere.

Cand ti-am zis ca esti un copil prost, nu ma credeai.

Fugi ca se raceste mancarea facuta de mami! Si sa nu uiti sa le ceri bani lu` mami si lu` tati cand iesi in oras, minorule laughing)

| fanezodo explică (pentru Cosmin86):

Am stiut ca esti prost dar nici chiar asahappy stai linistit la vârsta mea am afacerea mea..nu am nevoie de banii nimănui, în schimb cred ca câștig de 10 ori mai mult ca tine, gunoiule..ar trebui să îți vezi de viata ta

| Cosmin86 a răspuns (pentru fanezodo):

Tu nu ai dreptul sa ai macar permis de conducere, dar ai o afacere laughing

Copil prost si frustrat, singurii bani pe care ii ai sunt cei de la "mami", asa ca ai grija sa n-o superi!

| fanezodo explică (pentru Cosmin86):

Crezi ce vrei.winking daca ai cap poti sa ai afacere de la 5 ani.tu la cat esti de prost la vârsta ta probabil ca dai de mâncare la vaci.

| Cosmin86 a răspuns (pentru fanezodo):

Copil pampalau, care nu are dreptul sa conduca (sau sa aiba o firma), are el afaceri, ca "il duce capul".

Fugi repede la mami, ca se raceste mancarea!