| coco514 a întrebat:

Ma am si eu nevoie de un sfat am o fosta prietene pe care inca o iubesc dar azi o nebuna m-a intrebat daca vreau sa fiu cu ea ( fosta mea prietena are prieten) acelei fete i-am raspuns ca nu dar ea a devenit geloasa eu vreau sa ma impac cu ea daca e geloasa credeti ca e un semn ca si ea ar vrea?

3 răspunsuri:
| 4b a răspuns:

Pai...stai asa sa inteleg, tu o iubesti pe fosta insa ea are preten nu? da ce treaba ai tu cu ''pitipoanca geloasa''? las-o naibi in pace si incearca sa-ti cuceresti iubirea vietii talewinking sper ca am inteles bine ce vroiai sa spui, daca nu...mai pune o data intrebareatongue

| Andra_4836 a răspuns:

Buna! Daca tu vrei sa te impaci cu fosta ta prietena, din cauza careia am citit in intrebarile precedente ca ai avut un conflict, eu zic ca tot ce poti face e pur si simplu sa te intalnesti o data cu ea, la scoala, pe drum, (adica nu neaparat sa iesiti) dar sa vorbiti deschis despre asta, sa purtati o conversatie serioasa.happy II spui sentimentele tale, si vezi cum reactioneaza. Sinceritatea e importanta, nu numai intr-o relatie de genul asta, ci in general. happy Eu cred ca ar fi de acord sa va impacati. Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inseamna ca ea inca te iubeste.casa de piatra