| anonim_4396 a întrebat:

Neata! cineva care avea un virus dinacela care se transmite pe mess, am primit si eu link-ul si am dat click ca prostul laughing problema e ca am inceput sa dau mass-uri cu el fara ca sa vreau macar? cum sa scap de el? abia am instalat windows 7 ultimate cu o zi inainte si nu prea as vrea sa-l formatez deja... ceva metode de scapat de el?

3 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Incearca cu un antivirus - nod32, avast sau altele, dar sa-ti iei unul cu licienta, versiunea free nu poate sa faca la fel de multe.
Noroc

| Mariidc a răspuns:

Am avut si eu aceeasi problema.Deci. Dai pe desktop si in bara cauti Start Task Manager.acolo dai la categoria Processes si cauti programelul care ruleaza.nu mai stiu exact cum se numeste. Incepea ceva cu I parca.hee hee totusi e legat de Yahoo! Cauti si o sa gasesti. ce ti se pare necunoscut acolo. funda? :X

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da add la elisei_ceamaitare am avut si eu si am prog de scpat de el