| iAngel a întrebat:

Nu inteleg. cum trebuie pana la urma sa te comporti cu o fata?
Daca esti prea bun te ia de prost, daca esti prea tandru si romantic o sufoci, daca esti indiferent vine si plange ca esti rece, nu inteleg cum trebuie sa ma comport cu prietena mea. Tin la ea enorm de mult si vreau sa fiu tot timpul cu ea, dar daca o sa fiu prea bun si intelegator sa nu ma ia de prost, daca o sa fiu prea tandru si romantic sa nu zica ca o sufoc, iar daca sunt indiferent cu ea imi spune ca sunt rece(s-a intamplat)...

5 răspunsuri:
| Rockart a răspuns:

Natural. Fii tandru, romantic, bun, înţelegător şi indiferent doar atunci când simţi nevoia.

| PrecioussGirl a răspuns:

Cate putin din fiecare thinking
e bine ca vrei sa stai cu ea mereu insa sti vorba aia ce-i mult strica.
poate are si ea prietene cu care vrea sa mai iasa si tu la fel poate mai vrei sa mai iesi cu baietii.
trebuie sa stii sa le imbini pe toate... sa stii cand sa fi indiferent, cand sa fi tandru etc.

| Scriitoarea a răspuns:

Trebuie sa fii undeva la mijloc. Fii natural, gandeste-te ce ai face tu daca ai fii in locul ei si cum se asteapta ea sa fii tu in acele momente. nu e foarte greu. Succes

| Anaxor96 a răspuns:

Fii tu insuti si asa o sa fie cel mai bine! E foarte bine daca vrei sa fii cu ea tot timpul, dar daca ea nu vrea acelasi lucru inseamna ca se joaca cu tine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa jonglezi cu astea 3.