| 4827 a întrebat:

Oamenii care au telepatie se potrivesc? adica daca eu am telepatie cu un baiat pot fi cu el, ne potrivim big grin? funda si fara glume proaste.

1 răspuns:
| Sabinutza16 a răspuns:

In primul rand, nu stiu daca sti ce inseamna telepatie! nu, ma corectez, clar nu stii! cum sa ai telepatie cu un baiat?! telepatie="a vedea ce gandeste celalalt, a sti ce gandeste" practic " a vedea la ala in cap" la figurat normaltongue! avand in vedere asta gandeste daca v-ati potrivi sau nu! Eu iti urez multa Bafta :*